NASZE PROJEKTY

WSZYSTKONARATY.PL

Projekt powstał w 2011 roku i stanowi naszą odpowiedź na zapotrzebowanie zgłaszane przez e-klientów. Kreując użyteczność serwisu kierowaliśmy się nie tylko aspektami praktycznymi, ale także standardami współczesnego rynku e-commerce oraz oczekiwaniami internautów.

WSZYSTKONARATY.PL to profesjonalna platforma sprzedaży ratalnej, zbudowana z myślą o firmach prowadzących działalność handlową w kanale internetowym. Serwis łączy w sobie zalety platformy handlowej z pośrednictwem usług finansowych.

Dla firm handlujących w sieci rozwiązanie jest wyjątkowo komfortowe – poza wystawieniem oferty własnych produktów w serwisie, przedstawiciele przedsiębiorstw nie muszą angażować własnego czasu w jakąkolwiek obsługę procesu kredytowego, czy też integrowanie własnego sklepu internetowego z systemami ratalnymi poszczególnych banków. Zaangażowanie pracowników firm handlujących na platformie ogranicza się do obsługi transakcji sprzedaży, a wszelkie formalności kredytowe obsługiwane są w ramach serwisu WSZYSTKONARATY.PL. 

Przedstawicielom przedsiębiorstw oferujemy proste i przejrzyste zasady współpracy oraz dodatkowy kanał dystrybucji produktów i usług!

Nie pobieramy prowizji od sprzedaży, ani żadnych opłat za wystawianie oferty w serwisie. Oferujemy jednocześnie bezpłatną pomoc w imporcie do naszego serwisu pełnej oferty handlowej sklepu Sprzedawcy. Wszystkie firmy zainteresowane współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Z uwagi na dynamiczny rozwój rynku handlu internetowego oraz w oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenie, postawiliśmy obecnie na większą specjalizację. Już wkrótce w ofercie serwisu znajdą Państwo zarówno inny asortyment, jak i nowe produkty finansowe, przeznaczone do finansowania zakupu towarów i usług w modelu B2B! Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nasz nowy wizerunek oraz że znajdą Państwo preferowaną przez Siebie formę sfinansowania zakupów na naszej platformie!


Nowe przedsięwzięcie

Od ubiegłego roku, z nieustającą pasją i pełnym zaangażowaniem, pracujemy nad poszerzeniem oferty finansowej i zakresu usług świadczonych na rzecz naszych Klientów. Szczegóły już wkrótce…