Key Account Manager

Lokalizacja: woj. mazowieckie, woj. małopolskie

Kluczowe obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych (produkty finansowe),
  • utrzymanie powierzonego portfela klientów,
  • reprezentacja firmy w kontaktach biznesowych i dbałość o jej wizerunek,
  • sporządzanie ofert, prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych,
  • doradztwo i kontrola procesu wdrażania produktu u klienta.

Wymagania:

  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, z naciskiem na realizację planów sprzedaży,
  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży usług B2B w branży ubezpieczeniowej lub finansowej,
  • pewność siebie, wytrwałość oraz konsekwencja w działaniu,
  • wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji,
  • duża dyspozycyjność (praca w terenie), doskonała umiejętność zarządzania czasem, obowiązkami, kontaktami biznesowymi,
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole przy innowacyjnym projekcie,
  • umowę  zlecenie z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę (w przypadku zainteresowania istnieje również możliwość podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą),
  • solidna podstawa + premia uzależniona od osiągniętych wyników sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Ofertę zawierającą CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres:
biuro@wnrinvest.pl.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662 z późniejszymi zmianami).”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.